Jak przyozdobić sukienki i nadać im nowy wygląd

Dziewczynki kochają sukienki, tak jak ich mamy. Uwielbiają mieć ich dużo w swoich dziecięcych szafach, bawić się w przebieranki przed lustrem. Niestety, odzież dla dzieci nie należy do taniej, zatem nie każde dziecko może dostać nowe stroje każdego miesiąca. Można jednak rozwinąć trochę swoją kreatywność i przerabiać i ozdabiać ubrania, by nadać im nowy wygląd.

Zmień  kołnierzyk

Do sukienki dla małej dziewczynki z kołnierzem można dokupić nowy, który można wymienić. Pod kołnierzykiem wystarczy zawiązać na kokardkę cienką aksamitkę w wybranym przez dziecko  kolorze, co też odmieni jej charakter. Można również ozdobić sam kołnierz sukienki na przykład poprzez naszycie na niego cekinów lub perełek.

Naszyj aplikacje z pasmanterii

Dresowe sukienki są świetnym tłem do różnych naszywek i aplikacji, które można na nie naszyć. Zabawne kolorowe naszywki, napisy, aplikacje w kształcie kwiatów – wszystko to całkowicie odmieni stare sukienki dla dziewczynek, które dzięki temu będą jak nowe. W ten sposób można też ukryć drobne plamki lub dziurki w tkaninie.

Zmień guziki

Prostym sposobem na odmianę starej rzeczy jest zmiana guzików na inne. W pasmanterii można znaleźć naprawdę ciekawe guziczki, również takie  dedykowane do mody dziecięcej. W bardziej odświętnych sukienkach guziki można zmienić na perełkowe lub takie, które są wykonane ze świecących kamyczków.

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Ubranka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *