Jak wybrać śpiworek do wózka?

śpiworek do wózka

Lato to zdecydowanie najlepszy czas dla maluchów. Temperatury za oknem są na tyle wysokie, że nie trzeba się bać o wychłodzenie małego organizmu. Jednak wraz z nadejściem pierwszych dni jesieni, a o zimie nawet nie wspominając – sytuacja ta się diametralnie zmienia. Należy wówczas pomyśleć o wyposażeniu wózka w dodatkowe gadżety – dzięki którym maluch zachowa komfort cieplny. Rozwiązaniem wartym uwagi jest z pewnością śpiworek do wózka. Jak wybrać najlepszy?

Wybór śpiworka do wózka

Wybierając odpowiedni śpiworek dla malucha w pierwszej kolejności trzeba zwrócić uwagę na typ wózka. Inaczej skonstruowany będzie bowiem śpiworek do wózka spacerowego a inaczej do wózka głębokiego. Zawsze warto kupić nieco większy śpiworek, tak aby mógł maluchowi służyć przez cały sezon.

Materiał – czy wszystkie śpiworki są takie same?

Przy wyborze śpiworka do wózka (zobacz) warto zwrócić również uwagę na rodzaj materiału z jakiego został wykonany. Coraz popularniejszy staje się na rynku śpiworek do wózka minky. Jest on mięciutki w dotyku, bardzo delikatny oraz ciepły. Ma wszystkie cechy, jakie wymagane są od śpiworka dla małego dziecka. Ponadto, można wybrać jeden z najmodniejszych wzorów i kolorów – oddzielne produkty dedykowane są dla chłopców, a oddzielne dla dziewczynek – bogactwo wzorów i oryginalna kolorystyka wprost zachwycają.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *