Jak wyjechać na wakacje z wanienką niemowlęcą?

wanienka SPA

Wyjazd na wakacje z małym dzieckiem, które jeszcze korzysta z wanienki dla niemowlaka nastręcza sporych problemów zwłaszcza kiedy okazuje się, że jest to pierwsze dziecko w rodzinie. Wtedy stres jest podwójny.

Jaką wanienkę wybrać?

W takim przypadku najlepszym rozwiązaniem wydaje się wanienka turystyczna dla niemowlaka. Ten typ wanienki można podzielić na:
– składane,
– nadmuchiwane.
W obu przypadkach spakowanie do bagażu nie stanowi jakiegoś większego wyzwania, ponieważ każda wanienka niemowlęca, która została wcześniej wymieniona może przybrać naprawdę małą formę.

Zwróć uwagę na wytrzymałość

W przypadku wanienek turystycznych najważniejsza wydaje się wytrzymałość danego produktu, ponieważ jak się okazuje nie wszystkie wanienki turystyczne dmuchane mają taką samą opcję wytrzymałościową. Czasami lepiej nieco dopłacić i mieć pewność, że wanienka wytrzyma całą podróż i do tego jeszcze będzie faktycznie niemowlakowi służyć.

Mycie w tradycyjnej wannie
Dla rodziców którzy nie chcą brać ze sobą wanienki pozostaje jeszcze opcja mycia w tradycyjnej wannie jednak nie jest to dobre rozwiązanie, ponieważ zawsze zachodzi obawa, że dziecku może się coś stać. Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem wydaje się tutaj jednak zakup wanienki turystycznej, która jest w stanie posłużyć naprawdę długo a w razie potrzeby zawsze można ją jeszcze sprzedać. Więcej informacji o wanienkach niemowlęcych można znaleźć na stronie Bloga Bobomio.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *