Kocyk dla niemowlaka – wybierz właściwy

kocyk otulacz

Zawsze na pierwszym miejscu powinno się stawiać praktyczność danego produktu a dopiero później jego cechy wizualne. W ten sposób będzie się miało pewność, że zakupuje się towar z najwyższej półki.

Przede wszystkim cechy produktu

Kupując kocyk dla niemowlaka np. z Bobomio przede wszystkim powinno się zwrócić uwagę na fakt wykonania kocyka z dobrej jakości materiału. Zalicza się do nich te polarowe czyli bawełna, poliester i oczywiście milky. Ten ostatni jest chyba najbardziej znany jeżeli chodzi o produkcję kocyków dla niemowlaków.

Wygląd na drugim miejscu

Wygląd kocyka zawsze powinien być na drugim miejscu, ponieważ kocyk niemowlęcy to rzecz, która ma być przede wszystkim użyteczna. Przy tym oczywiście można zakupić kocyki bardzo barwne i ładne jednak ich wygląd przekłada się również na ich jakość. Często dzieje się tak, że łącząc ze sobą dwie tkaniny np. milky i tkaninę bawełnianą, traci się na wartościach i parametrach danego produktu. Dodatkowo okazuje się, że kocyk taki traci na swoich właściwościach również pod tym względem, że należy go prasować.

Jak widać łączenie dwóch cech kocyka niestety nie jest możliwe. W każdym wypadku, któraś z cech znacznie na tym ucierpi. Trzeba się więc zastanowić na czym tak naprawdę powinno zależeć przy zakupie kocyka dla małego dziecka – wyglądzie czy jego właściwościach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *