Najbardziej potrzebna odzież ciążowa

Kobieta w ciąży więcej czasu  zwykle poświęca na kompletowanie wyprawki dla noworodka, niż na rozmyślania nad własnym stylem w ciąży. To zrozumiałe, w końcu przez kilka pierwszych miesięcy ciąży tak bardzo nie widać, a większość z pań nadal nosi swoje ubrania sprzed ciąży. Jednak około 6 miesiąca brzuch staje się coraz większy, a ubrania z tygodnia na tydzień coraz mniejsze. Wiele kobiet decyduje się wtedy poczynić drobne zakupy i dodać kilka wygodnych rzeczy do szafy.

Najpotrzebniejsza odzież ciążowa

Co jest najbardziej potrzebne? Z pewnością wygodne spodnie ciążowe, w których brzuch nie będzie uciskany, co może być bardzo niezdrowe, czy wręcz niebezpieczne dla rozwijającego się dziecka. Spodnie ciążowe mają gruby, elastyczny pas, dzięki któremu dopasowują się do brzucha, miękko się nam nim układają, a nawet go trochę ogrzewają. To idealny pierwszy zakup aby uzupełnić ciążową garderobę. Poza spodniami warto również sprawić sobie jedną lub dwie ary wygodnych ciążowych getrów. Będą świetnie wyglądać z tunikami i sukienkami.

Bielizna

Nawet jeżeli kobieta nie planuje dużych zakupów związanych z ze swoją ciążą, wato by mieniła bieliznę na wygodniejszą. Tyczy się to głównie biustonosza, który powinien dobrze podtrzymywać piersi, jednak nie uwierać ich, bo w czasie ciąży są wyjątkowo wrażliwe. Również majtki powinny być wygodne i wykonane z naturalnych tkanin. Niestety, hemoroidy to dosyć częsta ciążowa przypadłość, noszenie odpowiedniej bielizny może trochę złagodzić objawy.

Najlepsze spodnie ciążowe w 99shop.pl

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Ubranka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *