Wygodne bluzy dla chłopców

chłopiec w błękitnej bluzie i spodniach dresowych

Chłopięca odzież pełni jedno ważne zadanie, ma nie przeszkadzać małemu zdobywcy w odkrywaniu świata. Jedną z podstaw bazowej garderoby małych mężczyzn, obok T-shirtów i spodni dresowych są wygodne bluzy chłopięce. Casualowe bluzy są potrzebne chłopcom niemalże codziennie przez cztery pory roku, dlatego nie może ich zabraknąć w szafie.

Bluzy dla chłopców na suwak

Bluzy dla chłopców mogą występować w wielu wariantach. Najbardziej funkcjonalne są modele rozpinane z przodu na suwak lub na napy. Aktywny młody człowiek może w dowolnym momencie w zaledwie kilka chwil założyć lub zdjąć okrycie, w zależności od tego, czy jest mu ciepło czy zimno. To rozwiązanie świetnie sprawdza się w przegrzanych salach szkół i przedszkoli, podczas wycieczek rowerowych, wypraw do lasu i na plac zabaw.

W szerokiej ofercie rozpinanych bluz dla chłopców są dostępne zarówno codzienne modele z suwakiem i kapturem lub bez kaptura oraz stylowe bomberki z zapięciem na napy.

Wygodne bluzy zakładane przez głowę

Wielu zwolenników mają także doskonałe bluzy dla chłopców o odmiennym od rozpinanych sposobie zakładania. Mowa o bluzach chłopięcych bez zapięcia. Zakładane przez głowę góry mogą mieć tradycyjny okrągły dekolt lub wykończenie szalowe, świetnie ogrzewające szyję. Gładkie bluzy uszyte z dzianiny dresowej są niezwykle praktyczne i wygodne, odpowiednie na każdą okazję. Idealnie sprawdzają się samodzielnie, a także dobrze nosi się je pod kurtką czy grubszą rozpinaną bluzą.

Warto zwrócić uwagę na ciekawe modele bluz w tej kategorii. Oprócz klasycznych jednobarwnych bluz pojawiają się także bluzy z łączonych kolorów, a także okrycia z oryginalnym, szalowym dekoltem, nieco podobnym do golfu.

Bluza chłopięca – wybierz swój ulubiony kolor

Czy komfortowe na co dzień chłopięce bluzy mogą się czymś wyróżniać, czy mają być jak najprostsze i gładkie? Dzieci lubią oczywiście, gdy ich odzież ma znaki rozpoznawcze, a tym znakiem w przypadku basicowych bluz dla chłopców są kolory. Z szerokiej gamy barw każdy młodzieniec wybierze coś dla siebie – od błękitów i brązów aż po butelkową zieleń czy bordo.